Servis

ZAVOLEJTE SI O SERVIS NA TEL. 777 666 244

Expres servis

Jsme si vědomi, že váš notebook může vypovědět službu třeba v pátek večer, kdy už všechny servisy mají zavřeno. Proto jsme připraveni vám kdykoliv pomoci, ať už s uvedením techniky do provozu nebo se záchranou vašich dat.
Zavolejte nám a my se o vás postaráme!

Odvirování

Napadení počítačů nezvanými návštěvníky je dnes běžnou záležitostí. Když už k tomu dojde a zařízení je napadeno kombinací různých nákaz je potřeba odborný zásah, aby nedošlo k poškození dat. Často nepomůže odvirování nějakým "čističem", ale je potřeba použít kombinaci specializovaných nástrojů.

Údržba výpočetní techniky

Každý počítač, notebook nebo tiskárna potřebuje pravidelnou údržbu. Pokud se neprovádí, tak se uvnitř hromadí prach, zařízení se přehřívá a tím se zkracuje jeho životnost. To platí zvláště u notebooků, kde je vše natěsnáno v malém prostoru.
Provádíme čištění výpočetní techniky a tím prodlužujeme životnost vašich zařízení.

Datové sítě

Potřebujete "natáhnout" kabel do dětského pokoje, zaheslovat router nebo zasíťovat kanceláře? Rádi vám navrhneme a nainstalujeme datovou síť i s dodáním síťových prvků, nastavíme síťové tiskárny i zálohování dat.

Servis u zákazníka

Netiskne vám tiskárna a nechce se vám ji vozit do servisu i s počítačem? Nemusíte. Většina problémů se dá vyřešit u vás doma nebo v kanceláři. Jsme připraveni k vám přijet v době, kdy vám to vyhovuje.
Kontaktujte nás na tel. 777 666 244 i o víkendech a svátcích.

Konfigurace výpočetní techniky

Počítač není mixér, který složíte a funguje, ale složité zařízení, které musí zvládnout spoustu požadavků. Proto je potřeba ho po nainstalování operačního systému nastavit, nainstalovat ovladače, tiskárnu, skener, připojit k internetu apod. Tak jako i mixér může mít svoje mouchy, tak i počítač potřebuje občas odborný zásah.

Apple i Windows

Jablečné produkty se pomalu zabydlují ve stále více firmách i domácnostech a i s nimi bývají problémy jako s produkty s Windows. Proto sledujeme trendy a pomůžeme vám s uvedením do provozu a nastavením produktů Apple i Windows.

Kozultace a školení

Nejen babička potřebuje poradit, jak se dostane na "ten" internet. Pokud jste IT technikou nepolíbení a nemáte se koho zeptat, rádi vás zaučíme s tou kouzelnou krabičkou zacházet.
Nebo potřebujete navrhnout jakou tiskárnu či síť do kanceláře?
Zavolejte si o konzultaci.

Servis, který si můžete dovolit

Cena za 1h. práce Po-Pá 550/ 666 Kč.
Cena za 1h. práce So, Ne a svátky 850/ 1029 Kč.
Instalace op. systémů 1000/ 1210 Kč.
Záloha dat od 300/ 363 Kč.
Záchrana dat - dle stavu zařízení.
Doprava po Č. Buděj. 90/ 109 Kč.
Doprava mimo Č. Buděj. 8/ 10 Kč/km.
*ceny bez DPH/ vč. DPH