Armor logo

Kvalitní náplně do tiskáren od firmy ARMOR

Geniální alternativou k OEM náplním jsou produkty ARMOR, které pokrývají potřeby 90% tiskáren na současném trhu. Hlavním kritériem je pro nás kvalita a spolehlivost našich výrobků a za tímto účelem jsou všechny naše výrobní jednotky vybaveny nejnovějšími technologiemi a špičkovým přístrojovým vybavením.

Skladové zásoby udržujeme tak, abychom byli schopni ihned reagovat na jakýkoli požadavek našich klientů a zároveň je díky perfektně zvládnuté logistice zásobili ve velmi krátkém čase.

Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem.

Záruky ARMOR

Doživotní záruka na inkoustové náplně a laserové tonery značky ARMOR. Rozšířená záruka na zařízení. Záruka na využití plné kapacity výrobku.

Doprava po Č. B. ZDARMA

Nemusíte již řešit starosti s nákupem. ZDARMA vám dovezeme spotřební materiál do tiskáren. Platí pro České Budějovice.

Objednávky

Objednávky přijímáme Po-Ne 8-20h. na tel. 777 666 244 nebo emailu: marian.zavada@seznam.cz

Sklad

Skladové zásoby udržujeme tak, abychom byli schopni ihned reagovat na jakýkoli požadavek.

Servis

Garantujeme perfektní servis a zázemí silného obchodního partnera. Je-li třeba, vyřešíme servis přímo u Vás.

Patent Free

Všechny výrobky ARMOR jsou Patent Free, respektují tedy patentová práva OEM výrobců.

Ekologie

ARMOR nabízí kvalitní a inovativní tiskové řešení, které výrazně snižuje ekologickou stopu svých tiskových kazet. Nabízíme unikátní řešení na trhu, které v sobě spojuje ekologickou výrobu renovovaných kazet s originálním systémem sběru prázdných náplní. Zaručujeme tak 100% ekologické zpracování produktů s ukončenou životností.

Certifikáty

Díky perfektně zvládnutým technologiím splňují výrobky ARMOR veškeré požadavky na kvalitu a šetrnost výroby. Jsme držiteli certifikátů ISO9001, ISO 14001, ISO/IEC 19752, 19798 a 24711, STMC a DIN33870. Ekologickou výrobu ve všech ohledech šetrnou k životnímu prostředí potvrzujeme certifikáty NORDIC ECOLABEL, NF ENVIRONNEMENT a Blue Angel.