Navrhneme vám několikastupňový systém zálohování vašich důležitých dat.

Co je zálohování a proč je tak důležité?
Jednoduše řečeno, zálohování je uchovávání druhé kopie vašich souborů na jiném zařízení (například na externím pevném disku).
Když ztratíte důležitý soubor, nemusíte si dělat starosti, protože máte další kopii a soubor můžete snadno obnovit.

Můžeme začít například jednoduchým zálohováním na externí USB disk s automatickou zálohou o kterou se nemusíte starat

WD Backup usnadňuje ochranu důležitých souborů tím, že je zálohuje automaticky podle vámi nastaveného plánu. WD Backup vyhledá vaše fotografie, hudbu, videa a dokumenty a přidá je do vašeho plánu zálohování. Vy jen vyberete čas, den a frekvenci vytváření záloh, a pak už si jen užíváte vědomí, že máte druhou kopii věcí, na kterých vám nejvíc záleží.

Image

nebo síťovým řešením NAS, které je dostupné pro více uživatelů ve firmě i v domácnosti.

Vaše multimediální soubory ve vašem vlastním cloudu.
Na rozdíl od veřejných cloudů ukládá osobní cloudové úložiště My Cloud veškerá vaše data na jediné bezpečné místo ve vaší domácí síti, nemusíte tedy mít žádné pochybnosti o tom, kde jsou data uložena. Za využívání úložiště navíc nemusíte platit žádné měsíční poplatky.

Image

Pro profesionály a do větších kanceláří máme připraveno řešení na míru podle Vašich požadavků.

Centralizujte si obsah a média pomocí jediného zabezpečeného a uspořádaného umístění
Ať už máte kreativní koníčky, jste kreativním profesionálem nebo máte působivou sbírku médií, nepochybně uchováváte velké množství digitálního obsahu. S NAS systémy My Cloud řady Expert můžete snadno centralizovat a chránit svůj hodnotný obsah ze všech počítačů PC i Mac ve své síti. Navíc k němu budete mít vždy přístup odkudkoli ze svých tabletů a chytrých telefonů.

Image